«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Mürsel Ferhat Sağlam Girişimcilik Ekosistemi İle İlgili Startup Gazetesi’ne Konuştu

Mürsel Ferhat Sağlam Girişimcilik Ekosistemi İle İlgili Startup Gazetesi’ne Konuştu

Mürsel Ferhat Sağlam Girişimcilik Ekosistemi İle İlgili Startup Gazetesi’ne Konuştu

Girişimcilik odaklı yeni medya kuruluşu Startup Gazetesi geçtiğimiz günlerde Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam ile girişimcilik ekosistemi ile ilgili önemli bir röportaj gerçekleştirdi.

Girişimcilik ruhunu destekleyerek, yenilikçi fikirlerin ve başarı hikayelerinin paylaşılması misyonuna sahip olarak Selçuk Softa tarafından kurulan bir yeni medya platformu olan Startup Gazetesi tarafından hayata geçirilen röportaj serilerinden olan “Duayenlerle Röportaj” kapsamında Branding Türkiye Kurucusu, akademisyen, podcast yayıncısı, yazar ve mentor Mürsel Ferhat Sağlam ile bir röportaj gerçekleştirildi. Selçuk Softa’nın startup ekosistemine ilişkin ufuk açıcı sorularını yanıtlayan Sağlam, ayrıca kendi girişimcilik serüvenine dair de hiçbir yerde konuşmadığı detaylardan bahsetti.

Mürsel Ferhat Sağlam Girişimcilik Ekosistemi İle İlgili

Girişimciler için bir ilham kaynağı olmak ve girişimci ruha sahip bireylerin ve toplulukların başarılarını desteklemek için yazılı, görsel ve sesli içerikler üreten bir kuruluş olan Startup Gazetesi geçtiğimiz günlerde ekosistem adına önem arz eden bir işe imza attı. Girişimcilik dünyasının yakından tanıdığı ve birçok ulusal ve uluslararası ağda mentor olarak bulunan Mürsel Ferhat Sağlam ile girişimcilik ile ilgili röportaj gerçekleştiren platform, Sağlam’a, kendi girişimcilik serüvenine dair merak edilenleri sordu. Röportajda ayrıca girişimciler için önem arz eden konular da konuşuldu.

Girişimcilerin Büyük Hataları

Röportajda girişimcilik ana temalı birçok önemli başlıkta değerlendirmelerde bulunan Sağlam, ayrıca Girişimcilerin Büyük Hataları‘ndan da bahsetti. Girişimciliği 12 tematik başlıkta ve özel bir metodolojiyle özetleyerek kitaplaştıran ve aynı isimde bir podcast dizisi ile etkinlik serisi hazırlayan Mürsel Ferhat Sağlam, bu seriyi neden hazırladığını anlattı. Ekosistemin ilerlemesi için “ilkokuldan üniversiteye kadar tüm eğitim sisteminde ciddi bir yapısal reforma ihtiyacımız var.” değerlendirmesinde bulunan Sağlam’ın tüm değerlendirme ve yorumlarını röportajda okumak mümkün.

Startup Gazetesi’nde yayınlanan “Mürsel Ferhat Sağlam İle Girişimcilik Üzerine Röportaj” başlıklı söyleşiyi okumak için;

Mürsel Ferhat Sağlam Kimdir?

Dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, podcast yayıncısı, yazar ve mentor. Kurumsal, kamusal ve kişisel markalara dijital markalaşma odağında danışmanlık ve mentorluk yapan Mürsel Ferhat Sağlam, Branding Türkiye‘nin kurucusudur. Yayınlanmış 20 kitabı, yayına hazır ise 25+ kitabı bulunmaktadır. Yaptığı kavramsallaştırmalarla literatüre katkı sağlayan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Aynı zamanda podcast yayıncısı olan Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayına hazırladığı seriler Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Dijital Markalaşma Sohbetleri şeklindedir.

Startup Gazetesi Hakkında

Bir Cevap Yaz

Basın Bildirisi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *