«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. Hibe Paketi ile Girişimcilere Destek

Hibe Paketi ile Girişimcilere Destek

Dorabase, "Girişimci Hibe Paketi" ile girişimcilere 180.000 TL değerinde geri ödemesiz destek sağlıyor.

Hibe Paketi ile Girişimcilere Destek

Dorabase, “Girişimci Hibe Paketi” ile Girişimlere Destek Vermeye Devam Ediyor! Hibe Paketi ile Girişimcilere Destek!

Türkiye’nin önde gelen veri merkezi, CDN ve bulut güvenlik hizmet sağlayıcılarından biri olan Dorabase, girişimci ekosistemine olan bağlılığını bir kez daha “Girişimci Hibe Paketi” ile gösteriyor. 2008 yılından bu yana girişimcilik ekosisteminde aktif olan Dorabase, müşterilerine dijital dünyanın ihtiyaçlarına uygun yenilikçi çözümler sunuyor. Firma, girişimleri güvenli IT altyapılarıyla güçlendirirken, girişimci ekosistemine katkılarını yenilikçi desteklerle sürdürüyor.

Dorabase’in kurucusu ve yönetici ortağı Timuçin Öğün liderliğinde geliştirilen bu hibe paketi, Türkiye’deki girişimcilerin ihtiyaç duyduğu çözümleri erişilebilir ve yönetilebilir hale getirmeyi amaçlıyor. Girişim sermayesi sektöründe yatırımcı ve mentör olarak da aktif olan Timuçin Öğün, hibe paketi hakkında şunları söylüyor: “Dorabase olarak, girişimci şirketlerin IT altyapılarını güvenle yönetebilmeleri için her zaman yanlarında olacağımızı göstermek istedik. Girişimcilerin karşılaştığı zorlukları biliyor ve onlara en doğru çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hibe Paketi ile girişimcilerimizin yanındayız ve onların başarıya ulaşmaları için gereken desteği sunmaya devam edeceğiz.”

Hibe Paketi ile Girişimcilere Destek

Dorabase’in girişimci şirketlere sunduğu 180.000 TL değerindeki hibe paketi, geri ödemesiz ve karşılıksız olarak planlanmıştır. Bu paket, tahsis edildiği tarihten itibaren bir yıl süreyle geçerli olup, bulut sunucu kiralama hizmeti ve CDN servisi için kullanılabilecektir. Daha da önemlisi, Dorabase startup desteklerinden yararlanan girişimler, Dorabase’in veri merkezi hizmetlerini ve bulut tabanlı hız ve güvenlik servislerini ömür boyu liste fiyatı üzerinden %20 indirimli kullanma hakkına sahip olacaktır.

Dorabase Hakkında

2008 yılında kurulan Dorabase, Türkiye’deki 3.000’den fazla şirkete IT altyapılarını kurma, yönetme ve ölçeklendirme konusunda destek vermiştir. Firma, dünya genelinde 150 ülkede 2700 POP noktasında (2’si İstanbul ve Ankara’da) web performans (CDN) ve bulut güvenlik (Cloud DNS, WAF, DDOS koruma) hizmetleri sunmaktadır. Sunucu barındırma, dedike sunucu kiralama ve bulut sunucu altyapıları gibi veri merkezi hizmetleri sağlamaktadır. Yönetilebilir hizmetler kapsamında sistem, ağ ve veritabanı performans izleme, iyileştirme ve yönetimi hizmetleri vererek firmaların dijitalleşmesine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca, alan adı, SSL, web hosting ve Google Workspace gibi ürünlerle altyapıya yönelik tüm hizmetleri tek tedarikçiden sunarak sektörde “one-stop-shop” olarak konumlanmaktadır.

Dorabase, girişimcilik ekosistemine sağladığı desteklerle girişimcilerin yanında olmaya ve onların başarıya ulaşmaları için gereken desteği sunmaya devam ediyor.

Kaynak: Startup Gazetesi

Bir Cevap Yaz

Basın Bildirisi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *