«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Creavit İhracatın Şampiyonlar Liginde

Creavit İhracatın Şampiyonlar Liginde

creavit-ihracatin-sampiyonlar-liginde.jpg

Dünya’nın 65’i aşkın ülkesindeki tüketicilerini her zaman en iyi ile buluşturmayı hedefleyen Türkiye’nin global banyo markası Creavit, 2021 yılında gösterdiği başarılı ihracat performansı ile geçen yıl olduğu gibi bu yılda “İhracatın Şampiyonları” arasında yer aldı.

 

60 yıldan fazla sektör deneyiminden güç alarak ıslak mekân ürünleri sektöründe faaliyet gösteren, banyosunda konfor ve estetik arayan herkes için çözümler üreten Creavit; Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından düzenlenen 4. İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde, Seramik Sağlık Gereçleri Kategorisi’nde En Fazla İhracat gerçekleştiren markalar arasında 3. sırada ödüle layık görüldü.

Evlerin Kalbinde Yer Bulmak En Büyük Mutluluğumuz

Creavit İhracat Satış Direktörü Serhat Sığırcı “65’i aşkın ülkenin tüketicilerini seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyaları, armatürler başta olmak üzere banyo ve ıslak mekân ihtiyaçlarına yönelik geniş ürün gamımız ile buluşturuyoruz. Bizim için, küreselleşen dünyamızın dört bir yanındaki tüketicilerin güvenine nail olmak, mutlu anlarına eşlik etmek ve evlerinin kalbi olan banyolarında yer almak en büyük mutluluk kaynağı. Şüphesiz ki bu mutluluğu ulaşmamızın arkasında en büyük gücümüz tüketicilerimiz için kaliteli üretim vaadini eksiksiz yerine getirmemizi sağlayan bu coğrafyanın çalışkan insanları, teknoloji ile desteklenen üstün üretim kabiliyetimiz, tasarım ve inovasyon gücümüzdür.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Basın Bildirisi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *