«
  1. Anasayfa
  2. Magazin
  3. Alara Serena'nın İlk EP'si “Hamle” Çıktı!

Alara Serena'nın İlk EP'si “Hamle” Çıktı!

alara-serenanin-ilk-epsi-hamle-cikti.jpg

Türk şarkıcı ve söz yazarı Alara Serena, müzik kariyerinde önemli bir adım atarak ilk EP çalışması “Hamle”yi dinleyicilerle buluşturdu. EP, SolidTunes etiketiyle yayınlandı ve Alara Serena’nın müzikal yolculuğunda bir kilometre taşı olarak öne çıkıyor.

”Hamle EP”, Alara Serena tarafından yazılan ve bestelenen dört şarkıdan oluşuyor. Şarkıların aranjesi ise usta aranjörler İlkay Sencan ve Levent Lodos tarafından yapıldı. Bu EP’de yer alan “PAPİ”, “Hamle”, “Sormadım Sana” ve “İşlerim Yolunda” şarkıları, ilişkilerin deneyimlerine odaklanan ortak bir tema içeriyor. EP’nin tarzı Hip-Hop/Rap ve Pop’un eşsiz bir karışımıyla öne çıkıyor.

Alara Serena’nın etkileyici vokal yeteneği ve şarkı yazma becerileri, “Hamle EP”de kendini gösteriyor. Her şarkıda farklı duygusal tonlar ve enerjik melodiler bulunuyor. Başlık şarkısı “Hamle”, cesur sözleri ve bulaşıcı ritmiyle öne çıkıyor.

Alara Serena, “Hamle”nin yayınlanmasıyla ilgili heyecanını paylaşarak şunları söylüyor: “İlk EP’mi paylaşmak için heyecanlıyım. Bu şarkılar benim için çok kişisel ve umarım dinleyicilerde de anlamlı bir yankı uyandırır. Yetenekli ekibimle birlikte bu projede çalışmak benim için büyük bir onur.”

Alara Serena, dinamik performansları ve benzersiz müzikal tarzıyla Türk müzik sahnesinde adından söz ettiriyor. “Hamle EP”, SolidTunes etiketiyle tüm müzik mağazalarında yerini aldı. Yükselen sanatçının heyecan verici ilk EP’sini kaçırmayın!

 

Alara Serena Kimdir?

Alara Serena , 10 Ocak 2001 yılında İstanbul’da doğdu. Arnavut kökenli olan Alara Serena’nın müzik ile tanışması 9 yaşında gitar eğitimi ile başladı. Aynı zamanda birçok sanat dalında faaliyet gösterip ardından şan dersleri alarak müzikal alanda ilerledi. 2018 yılında profesyonel olarak müzik kariyerine başlayan Alara Serena, 2021 yılında “ Beni Üzer” adlı ilk şarkısını SolidTunes etiketi ile yayınladı. Şu anda LAB Recordings sanatçısı olarak kariyerine emin adımlarla ilerliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Basın Bildirisi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *